בהסדר עם כללית פלטינום ומאוחדת שיא

סניף עמק רפאים
072-3303311
072-3305533

בהסדר עם כללית פלטינום
ומאוחדת שיא

עדשות מולטיפוקל

החל משנות ה- 40 לחיינו, רבים מתחילים לסבול מבעיות ראייה ובעיקר מקושי לקרוא אותיות קטנות שמתחילות להטשטש. אנשים אלו צריכים להחזיק משקפי שמש לקריאה ולמרחק, אלא שרובנו מתקשים להחליף בין זוגות המשקפיים בכל פעם מחדש, ולכן מעדיפים לרכוש משקפי ראייה עם עדשות מולטיפוקל.

מהן עדשות מולטיפוקל?

עדשות מולטיפוקל, שנקראות לעתים גם עדשות רב מוקדיות, נועדו לעזור לאנשים הסובלים מבעיות לראייה לראות בעזרתם גם למרחק וגם לקרוב. ייחודן של עדשות אלו הוא בכך שהן בעלות מספר מוקדי ראייה, ולכן מאפשרות מעבר פשוט וחלק בין ראייה לאובייקט שהוא קרוב להתבוננות באובייקט מרוחק. הן מונעות את הצורך בלהשתמש במספר זוגות של משקפיים.

אילו עדשות מולטיפוקל קיימות בשוק?

כיום אפשר למצוא לא מעט חברות שמייצרות עדשות מולטיפוקל, ולרוב אף מציעות מספק סוגים שלהן. אז מה ההבדל ביניהן? יש כמה פרמטרים שיש להתייחס אליהם, ביניהם:

  • האיכות של חומרי הגלם
  • המעבר בין המוקדים
  • איכות ציפוי העדשה
  • התאמה לסגנון חיים ולתחומי עיסוק

עדשות מולטיפוקל של חברת צייס (ZEISS)

חברת צייס הגרמנית היא אחת החברות המובילות והידועות בעולם בתחום ייצור עדשות המולטיפוקל, ומחיר מוצריה בהתאם. החברה המפורסמת, שהוקמה בשנת 1846, היא שם דבר בתחומה, מאחר והיא מייצרת מזה מאות שנים עדשות הנחשבות לאיכותיות במיוחד, ולא רק למשקפי ראייה. בין היתר היא מייצרת עדשות למיקרוסקופים, טלסקופים, מצלמות ועוד. בין היתר, חברת גוגל השתמשה בטלסקופים המאובזרים במוצריה של חברת זייס.

כל עדשות המולטיפוקל של צייס מותאמות לעולמנו הדיגיטלי, ומאפשרות ראייה חדה ונטולת מאמץ, תוך התחשבות בכל המרחקים השונים וזוויות הראייה, כך שניתן ליהנות איתן בצפייה בטלוויזיה, בעבודה על המחשב, בגלישה בסמארטפון וגם בקריאת עיתונים, ספרים וכדומה.
כמו כן העדשות מצופות בציפוי מיוחד, שהופך אותן לקשיחות יותר, עמידות וחזקות, פחות רגישות להשתקפויות, דוחות אבק וקלות לניקוי ולתחזוקה.

התאמת עדשות מולטיפוקל

חשוב לדעת שיש צורך בהתאמה מיוחדת של עדשות מולטיפוקל אצל אופטומטריסט מומחה. רק ככה העדשה תוכל להיות מואתמת לסגנון החיים, לתחומי העיסוק ולצורכיו הייחודיים של מי שמשתמש בהן.

עדשות מולטיפוקל

לתיאום בדיקת ראייה והתאמת משקפי מולטיפוקל, משקפי שמש מולטיפוקל ועוד
פנו עוד היום למומחים של אופטיקה מני: 072-3303311.

דילוג לתוכן