עדשות מולטיפוקל צייס - ZEISS

 
את גיל ה-40 עברתם לא מזמן וכבר כמה שנים שאתם מרכיבים משקפי קריאה. רק לקריאה. בזמן האחרון כשאתם נוהגים, אתם לא מצליחים לזהות את המספר של הרכב שמולכם ובטח לא את המודעה שמתנוססת לה אי שם בצומת הבאה. בפעמים הראשונות שזה קורה לכם אתם בטוחים שסתם קמתם עייפים או שאתם עובדים יותר מידי אבל כשזה חוזר שוב ושוב וכשזה קורה גם בסיטואציות אחרות, אתם מבינים שאתם צריכים משקפיים גם למרחק. במקרה כזה, עדשות מולטיפוקל צייס הן הפתרון האידאלי, עדשות איכותיות עם מספר מוקדים, שנותנות מענה למצבים שונים.
 
אנו באופטיקה מני מתאימים עדשות אלה מאז 1995.
ברשותנו מכשיר של צייס שנקרא איפרופיילר (I - Profiler), בסניף עמק רפאים, שעוזר בהתאמה של עדשות אינדיוידואליות של צייס


 

עדשות מולטיפוקל צייס – מתאימות למגוון אנשים בעלי שגרת יום שונה

 
עדשות מולטיפוקל צייס הן אם כן עדשות עם כמה מוקדים – לראייה מרחוק, למרחק ביניים ולראייה מקרוב. יש סוגים שונים של עדשות מולטיפוקל צייס ובבחירת העדשות המתאימות צריך לקחת בחשבון קודם כל את שגרת היום של המשתמש. כך לדוגמה מי שעובד בעבודה משרדית והעיניים שלו מכוונות בעיקר למחשב שמולו ולניירת, יצטרך עדשות מולטיפוקל צייס שונות ממי שעובד בשטח וברוב הזמן צופה למרחקים בינוניים ורחוקים. הפעילות היום יומית היא זו שמכתיבה את מבנה העדשות והאופטומטריסט שישב מולכם עשוי לשאול אתכם לא מעט שאלות בשביל להבין מהם הצרכים שלכם.
 
 

עולם חדש של עדשות

 
בכל מקום שמכבד את עצמו שעוסק בעדשות מולטיפוקל, ניתן למצוא עדשות מולטיפוקל של חברת צייס. חברת ענק שמוכרת במדינות רבות ברחבי העולם, חברה שרק הולכת וגדלה כבר שנים ארוכות. למה? כי זו החברה עם העדשות האיכותיות ביותר, חברה שמשקיעה משאבים רבים על מחקרים ועל מנת לספק לצרכנים את הטוב ביותר. עדשות המולטיפוקל של צייס מגוונות מכיוון שהן אמורות להתאים ללקוחות בעלי מבנה עיניים ופנים שונים זה מזה, והן אכן עושות את העבודה – הן נוחות לשימוש, איכותיות ותורמות למראה פנים אסתטי ויפה.

 
לתיאום פגישה או ייעוץ חייגו עכשיו!
 
 

למה דווקא עדשות של צייס?

 
עדשות מולטיפוקל של צייס הן העדשות הטובות בעולם. צייס היא חברה ותיקה מאוד ובעלת שם בתחום, חברה שעוסקת בעדשות בכלל כבר למעלה מ-150 שנה. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על החברה, על הפעילות שלה ועל העבר שלה. היא יצרה את עדשת הטלסקופ הגדולה בעולם ומשנת 1889 היא מספקת עדשות למצלמות המובילות בעולם, מעל ל-200 מיליון אנשים משתמשים בה ואפילו גוגל בחרה בה כזו שתספק לה את העדשות ללוויינים שלה, "אפולו 11" – החללית, נחתה על הירח מצוידת בעדשות מבית צייס ובכלל, זו החברה המוכרת ביותר וסביר להניח שאלו העדשות שיוצעו לכם במידה ואתם צריכים מולטיפוקל.

חברת צייס גם מתאימה את עצמה לעידן הדיגיטלי, עידן בו כולנו בוהים לא מעט במסכים שונים. עדשות המולטיפוקל החדשות שלה – Precision pure הן עדשות שהותאמו באמצעות טכנולוגיית ה-Digital inside שמספקת ראייה חדה בסביבה דיגיטלית

 

קחו את הזמן להסתגל

 
מי שלא הרכיב משקפיים מעולם והתחיל להרכיב (משקפיים רגילות) צריך כמה ימים בשביל להתרגל אליהם. כשמדובר על עדשות מולטיפוקל צייס, לוקח עוד יותר זמן להתרגל גם אם לפני כן מרכיבים משקפיים עם מוקד אחד. חשוב להיזהר בשבוע שבועיים הראשונים, אם מתקשים לנהוג אז לוותר על ההגה, ובכלל, להבין שזה לוקח קצת זמן אבל התמורה גדולה מאוד. בסופו של דבר נוחות השימוש בעדשות כאלו עולה על כל קושי ועם עדשות המולטיפוקל של צייס העתיד שלכם יהיה ורוד יותר.

עדשות מולטיפוקל צייס משנות את עולם הראייה לגמרי. הן מאפשרות להתמודד עם קשיי ראייה לטווחים שונים ומייתרות את הצורך להחליף משקפיים ולעשות את זה בצורה מסורבלת ולא יעילה.