בהסדר עם כללית פלטינום
ומאוחדת שיא

עדשות מגע מיוחדות

עדשות לטיפול בקרטוקונוס (או בעברית – קרנית חרוטית)

קרטוקונוס היא מחלת עיניים שגורמת לשינויים הדרגתיים במבנה של הקרנית: המחלה גורמת לה להיות דקה יותר במרכזה ובחלקה התחתון, כך שהיא מקבל מעין צורה שמזכירה קונוס. המחלה מעוותת את הקרנית, ולכן גורמת לקוצר ראייה ולצורך בצילינדר, אחרת מתקבל תמונה לא אחידה. את העיוות הזה לא ניתן לתקן באופן מושלם בעזרת משקפי ראייה, ולכן יש צורך בעדשות מגע מיוחדות שמרכזן קשיח. הן יעילות מאוד במקרים שבהם המטופל סובל מסינוור, טשטוש ראייה או במקרה של ראיית הילות לאחר ניתוח לייזר.

עדשות לילה (Ortho-k)

עדשות קשות שמרכיבים לפני השינה. תוך כדי השינה, העדשות מתקנות את הראייה, בשיטה שנקראת אורטוקרטולוגיה. הן משטיחות את הקרנית עד לתיקון הראייה. בבוקר מסירים את העדשות, ובמהלך היום איך צורך במשקפי ראייה או בעדשות מגע. הטיפול נחשב לבטוח וללא תופעות לוואי.

עדשות מגע עם פילטרים

עדשות מגע מיוחדות בעלות פילטר שממוקם מול האישון, אך אינן נראות יוצאות דופן מבחינה חיצונית. הן בעיקר משמשות אנשים שסובלים ממחלות ניווניות של הרשתית ןללבקנים – אוכלוסיות שסובלות מאוד מסינוור חזק. כמו כן לעתים הן משמשות גם עיוורי צבעים, שנעזרים בהן על מנת להבחין בין הצבעים השונים בצורה טובה יותר.

עדשות מגע קוסמטיות

עדשות מגע צבעוניות שנועדו לטפל במקרים של פגיעה אסתטית בעין כתוצאה ממחלות וטראומות שונות. לרוב הן מותאמות אופן אישי לכל מטופל, על מנת להתאים לגוון העין הטבעי שלו, באופן האידיאלי. כמו כן ישנן עדשות מגע קוסמטיות שמאפשרות למטופל לבחור צבע עין אחר, למטרה אסתטית בלבד.

עדשות מגע מיוחדות לילדים ולתינוקות

במקרים של ניתוח קטרקט של הילוד ובמקרים של מספרים גבוהים, לעתים קיים צורך בעדשות מגע לילדים ולתינוקות. הן כמובן מותאמות באופן אישי ומותאמות במיוחד לפציינטים הצעירים. חשוב לדעת שמשרד הבריאות משתתף בתשלום של כ – 10 עדשות בשנה לתינוקות לאחר ניתוח קטרקט.

אנשים רבים זקוקים לעדשות מגע מיוחדות על מנת להתמודד עם קשיי ראייה. אנחנו כאן כדי להתאים להם את הפתרון המתאים ביותר. לקבלת פרטים נוספים ולתיאום תור, אתם מוזמנים לפנות אל אחד מסניפינו.