בהסדר עם כללית פלטינום ומאוחדת שיא

סניף עמק רפאים
072-3303311
072-3305533

בהסדר עם כללית פלטינום
ומאוחדת שיא

עדשות יומיות

כשני אחוזים מקרב האוכלוסייה ברחבי העולם כולו בוחרים להרכיב עדשות מגע כדי להתגבר על איכות ראייה ירודה. אם בעבר הכירה האנושות רק את העדשות הקבועות, הרי בעידן נוכחי התמונה השתנתה בצורה דרמטית, וכיום ניתן לשמוע על מגוון של עדשות מגע תוצרת חברות שונות ברחבי העולם. בשנים האחרונות נרשמה עלייה משמעותית בשימוש בעדשות מגע יומיות.

אורח חיים מהיר ושימוש בעדשות יומיות

כולנו סיגלנו לעצמנו אורח חיים מהיר ואולי גם חסר סבלנות. אין לנו זמן להשקיע בביצוע מטלות ממושכות, ואנחנו מחפשים כיצד לייעל תהליכים ולזרז עניינים. מסתבר שתופעה זו משפיעה גם על הבחירה בעדשות מגע יומיות. וזאת בגלל העובדה שעדשה יומית אינה דורשת טיפול יומיומי ותחזוקה מתמדת של עדשות. אם עדשה חודשית מצריכה תחזוקה של קופסה מתאימה, רכישה של תמיסות וביצוע שטיפה והשריה על פי ההוראות, הרי שימוש בעדשות יומיות פותרת אתכם מכל זה. אין צורך בקופסה ותמיסה – בכל יום מחדש תפתחו אריזה חדשה ועם בוא הלילה תיפרדו לשלום מהעדשה המשומשת ללא צורך בציוד נלווה. ללא מאמץ ובלי להשקיע דקה מזמנכם אתם נהנים מראייה איכותית לכל אורך היום.

בטיחות ומניעת דלקות וזיהומים

השימוש בעדשות מגע מביא להצטברות של שומן ולכלוך על גבי העדשה. כמובן שההצטברות הזו מתרחשת במהלך תקופת שימוש. כאשר בוחרים להשתמש בעדשות יומיות כל הסיפור הזה נחסך מכם. כי כאשר בכל יום מחדש מרכיבים זוג חדש של עדשות, לא מספיק להצטבר על גבי העדשה לכלוך או זיהומים. ואילו במידה ואתם מרכיבים עדשות מגע חודשיות העדשות עלולות לצבור זיהומים במהלך תקופת השימוש. ובמידה ולא זכרתם להחליף את העדשה הרי אתם מסכנים את העין בזיהומים על כל מה שכרוך בכך.

כמה זמן ניתן להרכיב עדשות יומיות רגילות?

עדשות מגע יומיות אמנם נקראות בשם זה, אבל למעשה בשטח ניתן להרכיב אותן לזמן קצוב של בין שמונה לעשר שעות. מגבלה זו בהחלט מהווה חסרון שכן מי שמעוניין להרכיב אותן מבוקר ועד לילה נתקל בקושי. הרכבה ממושכת של עדשות יומיות רגילות עלולה לגרום לכך שתהיה חסימה של חמצן אל הקרנית מה שפוגע בסופו של דבר בבריאות העיניים.

עדשות מגע סיליקון הידרוג'ל

כדי לענות על הצורך הקיים ולאפשר ללקוחות להרכיב עדשות מגע יומיות לאורך היום כולו פיתחו עדשות מגע סיליקון הידרוג'ל. עדשות אלו מתאימות להרכבה ממושכת החל משעות הבוקר ועד שעות הלילה ללא הגבלה במספר השעות, והן מאפשרות מעבר תקין של חמצן לעיניים. העדשות הללו מיוצרות בטכנולוגיות מיוחדות שמאפשרות לעין צריכת חמצן כמעט כמו ללא עדשות כלל. לעומת העדשות היומיות הוותיקות שמאפשרות אספקת חמצן ברמה של כחמישים אחוזים בלבד. בעדשות הסיליקון נעשה שימוש בטכנולוגיה כזו שהופכת את מולקולת הסיליקון להידרופילית. דהיינו, הסיליקון לא ידחה מים אלא ימשוך אליו את מים. התוצאה היא הרכבה נוחה של העדשה ולחות תמידית ונכונה בתוך העין.

עדשות יומיות | אופטיקה מני ירושלים

כל היתרונות בעדשות סיליקון הידרוג'ל

כמו כן מכילות עדשות אלו אחוז גבוה יותר של מים, עובדה זו גורמת לכך שתהיה הצטברות פחותה של שומן ומשקעים על שטח העדשה והתוצאה היא תחושת נוחות לאורך כל שעות ההרכבה של העדשות. כמו כן עדשה זו גמישה יותר וגם רכה. העובדה שעל העדשה מצטברת כמות גדולה של מים מפחיתה את מידת החיכוך של העדשה בתוך העין. יתרונות נוספים יש לעדשות אלו – הן מסננות קרינה ומתאימות לשימוש בתנאים שונים. גם מי שעובד שעות ארוכות מול מחשב יוכל להפיק מהן תועלת וגם שהייה בסביבה ממוזגת לא פוגעת בנוחות.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום תור, אתם מוזמנים לפנות אל אחד מסניפינו.

דילוג לתוכן