בהסדר עם כללית פלטינום ומאוחדת שיא

סניף עמק רפאים
072-3303311
072-3305533

בהסדר עם כללית פלטינום
ומאוחדת שיא

משקפי שמש

מעבר להיותן סמל סטטוס אופנתי, למשקפי שמש יש תפקיד חשוב למלא עבורנו: מטרתן היא להפחית את עוצמת האור, לרמה כזו שבה העיניים יוכלו לתפקד בנוחות וללא כל מאמץ. לכן, חשוב מאוד להרכיב משקפי שמש כבר מגיל צעיר על מנת לשמור על בריאות העיניים מפני נזקי הקרניים המסוכנות. אבל תפקידם של משקפי השמש לא מסתיים כאן, ועל כך נרחיב את הדיבור במאמר זה.

תוכן עניינים

איך לבחור משקפי שמש?

סינון קרניים מזיקות – 400UV

באזור שבו אנחנו חיים קיים אקלים חם והשמש קופחת בכל עונות השנה, וזו עובדה שכבר כולם מכירים – קרני השמש מזיקות לעיניים. הן פוגעות ברשתית ובקרנית. פגיעות אלה עלולות לגרום למגוון בעיות בעיניים, ואפילו לקטרט – עכירות של העדשה התוך עינית, שפוגעת בראייה.

מלבד להפחית את עוצמת האור ואת נוחותם של העיניים, למשקפי שמש תפקיד חשוב מאוד נוסף: לכן, הם נועדו במטרה לסנן קרינה מזיקה, כך שלא תחדור לעין. משקפי שמש שמסוגלים לבצע סינון איכותי של הקרניים המזיקות, יסומן עליהן תו מיוחד של 400UV.

הגנה של 400UV למעשה מבוססת על תו תקן אוסטרלי מחמיר במיוחד, שזהה לתו תקן ישראלי, שנקבע בהתאם לאקלים החם, ממש כמו זה שיש אצלנו. משקפי שמש בעלי תו תקן כזה, מיוצרים אך ורק על ידי מותגים, המקפידים על ליטוש העדשות והפחתה למינימום של עיוותים לראייה.

משקפי שמש

משקפי שמש איכותיות קונים רק בחנות אופטיקה

חשוב מאוד לקנות משקפי שמש רק בחנות אופטיקה מקצועית, ולא בשווקים ולא להתפתות לרכישת משקפיים בחנויות מפוקפקות. משקפי שמש שנמכרים ללא תו תקן גורמים להרחבת אישונים, עקב אפקט ההצללה שהם עושים, וכתוצאה מכך חודרות יותר קרני שמש מזיקות לעיניים, והנזק גדל באופן משמעותי.

בחנויות הרשת של אופטיקה מני מוכרים את ורק משקפי שמש איכותיים של מותגים גדולים ומוכרים, ובמחירים שמתאימים לכל כיס. כמו כן, הצוות המקצועי שלנו יתאים לכם את משקפי השמש למבנה הפנים שלכם, תקבלו אחריות יצרן על איכות המשקפיים, ובמידת הצורך תוכלו לקבל שירותי מעבדה שזמינים עבורכם תמיד.

משקפי שמש

אז אם אתם מחפשים חנות שמתמחה במכירת משקפי שמש איכותיים שבאמת יעזרו לכם לשמור על בריאות העיניים שלכם, פנו אל אחד הסניפים שלנו. צוות האופטומטריסטים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן