בהסדר עם כללית פלטינום ומאוחדת שיא

סניף עמק רפאים
072-3303311
072-3305533

בהסדר עם כללית פלטינום
ומאוחדת שיא

משקפי ראייה בירושלים

משקפי ראייה הפכו להיות פתרון מוצלח בעידן שבו אנחנו יושבים במשך שעות על גבי שעות מול המחשב, הטלוויזיה וכמובן הסמארטפון. אימוץ שריר הראייה לאורך זמן, עלול לגרום לכל אחד מאיתנו לפתח בעיות ראייה, שעלולות לפגוע באיכות החיים שלו, גם אם אין לנו רקע משפחתי גנטי. חושבים שאתם זקוקים למשקפי ראייה אבל לא בטוחים ב- 100%? ריכזנו עבורכם מספר סימנים שיוכלו לעזור לכם להחליט האם אתם צריכים להגיע לבדיקת ראייה אצל אופטיקה מני.

תוכן עניינים

מחיר משקפי ראייה

ב"אופטיקה מני" תמצאו מבחר גדול של מסגרות למשקפי ראייה ולמשקפי שמש, בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם. 

משקפי ראייה, כולל עדשות ובדיקת ראייה, מחירם החל מ-390 שקלים. 

משקפי ראייה לילדים החל מ-70 ₪ למבוטחים של מאוחדת שיא / כללית פלטינום – חינם עד 600 ש"ח.

משקפי ראייה מולטיפוקל החל מ-1,000 ש"ח כולל מסגרת

משקפיי ראייהמחיר
משקפי ראייה לילדיםהחל מ-70 ש"ח
למבוטחים של מאוחדת שיא / כללית פלטינום – חינם עד 600 ש"ח
משקפי ראייה מולטיפוקלהחל מ-1,000 ש"ח כולל מסגרת
משקפי ראייה במבחר דגמיםהחל מ-300 ש"ח
משקפי ראייה, כולל עדשות ובדיקת ראייההחל מ-390 ש"ח

האם אתם צריכים משקפי ראייה?

תמיד אומרים שצריך להקשיב לגוף שלנו על מנת לחוש בשינויים בריאותיים או שינוי בצרכים שלו מאיתנו, כך גם לגבי מצב העיניים. ישנם סימנים המעידים שאנו זקוקים לבדיקת ראייה ולהתאמת משקפי ראייה. פעמים רבות השינויים בראייה באים בקורלציה עם הגיל שלנו.  

כך למשל, שינויים בראייה נפוצים בגילאי 40 במיוחד, במיוחד בזמן קריאה או עבודה מול המחשב.

במידה וכדי לקרוא אתם צריכים להרחיק את הדף מהפנים / להרחיק את הטלפון כדי לקרוא סמס או שהעיניים שלכם מתעייפות במהירות בקריאה, אם אתם סובלים מכאבי ראש לאחר קריאה או שהאותיות נעשות מטושטשות או "קופצות" לאחר קריאה של 15 דקות, יתכן ואתם זקוקים למשקפי ראייה לראייה מקרוב. כך, גם אם אתם מסתכלים במסך של המחשב יותר למעלה מ- 3 שעות, אם קשה לכם לראות את המספרים על השלט של הטלוויזיה או אם אתם מתקשים לראות את לוח השעונים בזמן נסיעה.

כדי לשמור על העיניים ולהבחין בירידה בראייה, ניתן לעשות בדיקת ראייה אצל אופטומטריסט או אצל רופא עיניים. מדובר בבדיקה קצרה ופשוטה שלאחריה תדעו בוודאות מה עליכם לעשות, ואף תוכלו לקבל המלצה למשקפיים או לעדשות מגע. סיבה נוספת לשמה מומלץ לעבור בדיקת ראייה פעם בשנה היא שבעזרתה ניתן לחשוף מחלות עיניים שונות בגילוי מוקדם.

משקפי ראייה

משקפי מולטיפוקל - למי הם מתאימים?

משקפי מולטיפוקל הם משקפיים המיועדות למי שאינו רואה טוב מקרוב ומרחוק. הן מהוות פתרון מצוין עבור אנשים בשנות ה-40 לחייהם, שמלבד משקפי הראייה לקוצר ראייה זקוקים למשקפי קריאה. 

איך יודעים אם זקוקים למשקפי מולטיפוקל?

מני מ"אופטיקה מני": "אלו משקפיים המיועדות למי שאינם רואים טוב לרחוק ולקרוב. משקפי מולטיפוקל נפוצים בעיקר החל מגיל 38, ולמעשה, החל מגיל 45 כמעט כולם זקוקים להם. אם אתם מרכיבים בצורה קבועה משקפיים למרחב ובנוסף שמים לב שאתם רואים מטושטוש את העיתון, הספר או את הטלפון הנייד ונאלצים להרחיק אותם כדי לראות, אז ככל הנראה אתם זקוקים גם למשקפי קריאה – אז משקפי מולטיפוקל הם הפתרון האידיאלי בעבורכם".

מה הם משקפי מחשב ( אופיס) ?

מני מ"אופטיקה מני": "משקפי מחשב נכללים בתחום ביניים והם מיועדים בעיקר למי שמבלים שעות ארוכות מול מחשב. אנשים שרוב עבודתם היא בתוך חדר משרד או עובדים בקבלת קהל. אם ראייה מקרוב זה 35 ס"מ ורחוק זה ממטר וחצי והלאה, אז משקפי מחשב (אופיס) בנויים בצורה כזאת שהחצי העליון של העדשה הוא למרחק 60-80 ס"מ, כלומר המרחק מהמחשב. החצי התחתון הוא ל-35-40 ס"מ. בנוסף ניתן לאפשר לפציינט ראיה טובה בין 1-2 מטר בחלק העליון של העדשה".

מתי צריך ציפוי בלו קאט ?

מני: "עדשות עם ציפוי כחול, ציפוי בלו קאט, מורידות את כמות האור הכחול שנפלט ממסכים, מניידים, מחשבים ותאורה. בימינו, כשרבים מאיתנו מבלים שעות ארוכות מול המחשב, מדובר בגורם חשוב ומשמעותי. שימוש במשקפיים הלו מפחית את המתח על עבור מי שנמצא שעות רבות מול מחשב".

האם הילדים שלכם זקוקים למשקפי ראייה?

משקפי ראייה אצל ילדים יכולים לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים, ועלולים לגרום לאבחון שגוי של הפרעות קשב וריכוז. יכול מאוד להיות שמצב הילדים שלכם בלימודים יכול להשתפר באופן משמעותי באמצעות משקפי ראייה, במיוחד אם שמתם לב לסימנים הבאים:

>> אי שקט

>> קשיים בלימודים

>> חוסר ריכוז

>> ישיבה קרובה לטלוויזיה

>> התחמקות ממטלות שיעורי בית שדורשות ראייה מקרוב

>> עייפות בזמן הכנת שיעורי בית

>> טעויות בהעתקת מילים מהלוח למחברת

בחירת משקפי ראייה

בחירת משקפיים חדשים זו חוויה מהנה, הזדמנות להביא לידי ביטוי גם את הטעם ואת הסגנון האישי שלכם. הבעיה העיקרית שהמבחר גדול מדי וקשה לבחור. בסופו של דבר, אין דרך אחת נכונה לבחור את מסגרת המשקפיים, וכנראה שעליכם ללכת בעקבות התחושות הפנימיות וההרגשה האישית שלכם לגבי המשקפיים. בחרו במשקפיים שגורמים לכם להיראות ולהרגיש כמו הגרסה הטובה ביותר של עצמכם. 

יחד עם זאת, ישנם מספר גורמים שאולי כדאי לקחת בחשבון לפני הקנייה. הדבר החשוב ביותר, ככל הנראה, הוא לדעת איזה סוג משקפי ראייה ולאיזה סוג עדשות אתם זקוקים מבחינה בריאותית. סוגים שונים של עדשות משקפיים מתאימים לבעיות ראייה שונות ולכן יש בהן כדי להשפיע על סגנון המסגרת שבה תבחרו. 

מסגרת המשקפיים יכולה להדגיש או לאזן את תווי הפנים. כמובן שלכל אחד יש תווי הפנים הייחודיים לו, ואי אפשר להכליל בצורה גורפת, אבל ניתן להשתמש בצורת הפנים ככלל אצבע לא מחייב לבחירת המסגרת. כך גם סגנון החיים והטעם האישי שלכם יש בו כדי להשפיע על סוג המסגרת שבה תבחרו.  

חשוב לדעת כי באמצעות בדיקת ראייה פשוטה ושאינה כואבת, ניתן לדעת האם אתם זקוקים למשקפי ראייה או לא. באופטיקה מני מתמחים בביצוע בדיקות ראייה לכל צורך ומטרה, ובהתאמת משקפי ראייה ועדשות מגע.

מבצע באופטיקה מני ירושלים
קנה זוג משקפיים – קבל זוג שני במתנה

חנות משקפיים בירושלים

לפרטים נוספים ולתיאום בדיקה באחד הסניפים שלנו – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת.

דילוג לתוכן