בהסדר עם כללית פלטינום
ומאוחדת שיא

אודותינו - חנות אופטיקה

אופטיקה מני היא רשת חנויות אופטיקה בירושלים, אשר הוקמה ב- 1995 על-ידי מני בן חיים במטרה להעניק לתושבי האזור שירותי אופטומטריה מקצועיים במחירים נוחים ובאווירה משפחתית, נינוחה וסבלנית. ברשותנו שני סניפים, ברחוב עמק רפאים ובקניון גילה, כאשר בכל חנות אופטיקה, אחד מהסניפים, תוכלו למצוא מבחר עשיר של מוצרים ולקבל מגוון שירותים איכותיים בתחום האופטיקה.

הצוות המקצועי כולל אופטומטריסטים מוסמכים מטעם משרד הבריאות, המשלבים באופן יוצא דופן רמה מקצועית גבוהה עם יחס אישי. כמו כן, השירות בחנויות הרשת ניתן בשפות הבאות: עברית, אנגלית, רוסית וצרפתית.

עם שירותי הרשת נמנים:

 • בדיקות ראייה מקיפות בכל הגילאים
 • התאמת משקפיים מכל הסוגים
 • בדיקות ראייה להתאמת כל סוגי עדשות המגע: רכות, קשות, חד-פעמיות, מולטי-פוקליות וקרטוקונוס
 • בדיקת ראייה למוציאים רישיון נהיגה (באישור משרד התחבורה)
 • בדיקות ראייה לפני צו ראשון
 • בדיקות ראייה לעולים לכיתה א'

ציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם

אנו מאמינים שבאפשרותנו לתת ללקוחותינו תועלת אמיתית, הודות למכשור החדשני ולציוד הייחודי הקיימים בסניפינו. פתרונות ראייה הם אינם דבר של מה בכך, ודרושות יכולות מתקדמות במיוחד, כדי להתאים לכל אחד ואחד את הפתרון היעיל והנכון עבורו.

הציוד שברשותנו כולל:

 • ציוד להתאמות מיוחדות של עדשות ראייה מולטי-פוקליות, בנוסף להתאמת משקפיים מולטי-פוקליים רגילים.
 • I.profiler – מכשיר להתאמה אישית של עדשות צייס (zeiss). המכשיר סורק את העין לאיתור עיוותים בקרנית, והנתונים מועברים למפעל הייצור לטובת הכנת עדשה מתאימה. קיימים 10 מכשירים כאלו בארץ, כאשר אנו מחזיקים בו באופן בלעדי בירושלים, בסניפנו שבעמק רפאים.
 • מכשיר למיפוי קרנית – מיועד לבדיקת הקרנית לפני התאמות של עדשות מגע, לאחר ניתוח לייזר ובקרב חולי קרטוקונוס. נמצא בכל אחד מהסניפים.
 • מכשיר למדידת לחץ תוך-עיני – מיועד לבדיקות מעקב סטנדרטיות, לרבות בקרב חולי גלאוקומה. נמצא בסניף עמק רפאים.
 • מכשיר לצילום רשתית – מיועד למעקב שגרתי ולאיתור בעיות רשתית. נמצא בשימוש בסניף עמק רפאים.
 • מכשיר לבדיקת ראייה לנהגים – מאושר על-ידי משרד התחבורה. הסניפים מחוברים אונליין למחשבים של משרד התחבורה, ותוצאות הבדיקות עוברות אליו ישירות. מכשיר זה נמצא בכל אחד מהסניפים.

מני בן-חיים – מנהל הרשת

מני בן-חיים, מייסד רשת אופטיקה מני בירושלים, הוא אופטומטריסט מומחה ובעל תואר שני באופטומטריה קלינית, אשר עוסק בתחום זה למעלה מ- 27 שנה. ברשותו ניסיון עשיר בביצוע בדיקות ראייה מכל הסוגים ובכל גיל, וכן בהתאמת כל סוגי עדשות המגע.

מני עבד במחלקת העיניים של בית החולים הדסה הר הצופים במשך כ- 7 שנים. במסגרת עבודתו בהדסה, התמחה בטיפול בילדים מגיל חצי שנה, כולל טיפול בפזילה, בעיניים "עצלות", בבעיות מיקוד ובליקויי ראייה אחרים. כמו כן, מני עבד במשך כ- 10 שנים במכון עיניים, בניהולו של ד"ר לוינגר, והתמחה בביצוע בדיקות ראייה ובהתאמת עדשות מגע לאחר ניתוחי עיניים, כגון: ניתוחי קטרקט, ניתוחי פזילה, השתלות קרנית (קרטוקונוס), ניתוחי לייזר ועוד.

בשנת 2008 מני סיים לימודי תואר שני קליני (M.s.c) באופטומטריה ב- Pennsylvania College of Optometry, שבארצות הברית. במהלך הלימודים הוא התמחה בביצוע בדיקות רפואיות, לרבות: בדיקת קרקעית העין, לחץ תוך-עיני, גילוי מחלות עיניים מתקדמות ושימוש בתרופות עיניות.

עד סוף שנת 2015 שימש מני ככותב הבחינות באופטומטריה במשרד הבריאות, וכן כבוחן מעשי בבחינות הסמכה לאופטומטריסטים.

חנות אופטיקה ירושלים

החזון שלנו

אנו רואים את עצמנו כמובילים את תחום האופטומטריה בישראל, ולכן מחויבים להציג בפני כל לקוח את הפתרון המקצועי ביותר, כך שישרת אותו לאורך זמן, יתאים לסגנונו האישי ויביא תועלת לחייו. המקצוענות הגבוהה שלנו בתוך חנות אופטיקה, אחת מהשתיים, באה לידי ביטוי בכל מובן: בידע, בטכנולוגיה, במגוון הפתרונות שאנו מציעים ובשפה שלנו. אנו משרתים את לקוחותינו מתוך ערכים של ביטחון, ישירות, חמימות, ענווה, שמחה וחיוניות, ומקפידים להטות לכולם אוזן קשבת, להכיל את חששותיהם ולחתור לשביעות רצונם המלאה.

חייגו לקבלת ייעוץ ללא עלות מהמומחים של אופטיקה מני: 072-3303311

חנויות אופטיקה בירושלים - הסניפים שלנו

סניף עמק רפאים

הסניף הראשון של אופטיקה מני נפתח בשנת 1995 ברחוב עמק רפאים, הידוע כרחוב שינקין של ירושלים, ולא לחינם ההיצע והאווירה במקום תואמים לאופיים של המתגוררים בשכונה. בסניף, חנות אופטיקה זו, ניתן לקבל את כל השירותים הנפוצים: בדיקות ראייה, בדיקות להתאמת עדשות מגע, טיפול בילדים והתאמה של מסגרות אופנתיות. הסניף מנוהל על-ידי נתן קטקרינו.

כתובת: עמק רפאים 32, ירושלים
טלפון ראשי: 072-3303311
שעות פעילות: א' – ה': 09:00 – 19:00, ו': 09:00 – 14:00

סניף גילה

הסניף השני של רשת אופטיקה מני נפתח בשנת 2002 בקניון גילה בירושלים. הסניף מנוהל על-ידי דודו גבאי ומשרת את תושבי גילה, גוש עציון, צור הדסה והשכונות הסמוכות. כל תושבי האזור מוזמנים להגיע לסניף השכונתי, בו ניתן למצוא מבחר מוצרים במחירים שווים לכל נפש. כמו החנות אופטיקה בסניף השני, הצוות האדיב שמח תמיד לספק הסברים "בגובה העיניים", לייעץ ולהמליץ על פתרונות הראייה המתאימים ביותר ללקוח.

 

כתובת: קניון גילה, צביה ויצחק 5, ירושלים
טלפון ראשי: 072-3305533
שעות פעילות: א' – ה': 09:00 – 19:00, ו': 09:00 – 14:00

הרשת מציעה מגוון פתרונות אופטיים מתקדמים ובעלת צוות אופטומטריסטים מומחה ובעל ניסיון רב שנים.
לקבלת ייעוץ מהמומחים ללא עלות חייגו עכשיו!

חנות אופטיקה – עמק רפאים

חנות אופטיקה – קניון גילה

ציוד מתקדם לבדיקות ראייה
אופטיקה מני ירושלים
מבחר משקפי ראייה ושמש