התאמת עדשות מגע

 
באופטיקה מני, רשת חנויות אופטיקה המובילה בירושלים, אנו מתמחים בהתאמת עדשות מגע מכל הסוגים. ההון האנושי והיכולות הטכנולוגית שברשותנו הם שמאפשרים לנו להעניק לכל לקוחותינו את הייעוץ המדויק ביותר ואת הפתרונות המתאימים יותר בכל הנוגע לעדשות מגע. מני בן-חיים, מייסד הרשת, הוא בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום, כשלצדו צוות מקצועי של אופטומטריסטים מוסמכים מטעם משרד הבריאות.

 
 

עדשות מגע רכות

 
אנשים רבים בוחרים בעדשות הרכות כפתרון המיטבי עבורם, הודות לשלל היתרונות שהן טומנות בחובן. בין היתר, הן יציבות, נוחות לשימוש ולהרכבה, מתאימות לפעילות ספורטיבית, לשיפור המראה והביטחון העצמי ומאפשרות מעבר תקין של נוזלים וחמצן ועוד. צוות אופטיקה מני ישמח להמליץ לכם על העדשות המתאימות לצורכיכם:
 • עדשות רכות קבועות / חד-פעמיות
 • עדשות רכות לצילינדר – קבועות / חד-פעמיות
 • עדשות מגע רכות קבועות/חד פעמיות מולטי-פוקליות
 • עדשות רכות לחולי קרטוקונוס
 • עדשות רכות למושתלי קרנית
 • עדשות רכות לשימוש לאחר ניתוח לייזר
 

עדשות מגע קשות

 
מי שמחפש פתרון עמיד וארוך טווח, יקבל מעדשות המגע הקשות את המענה המרבי, מכיוון שהן מחזיקות מעמד כשנתיים עד שלוש שנים. יתרון נוסף הוא חדות הראייה שעדשות מסוג זה מספקות ומעבר חמצן של 100%. לבחירתכם:
 • עדשות קשות רגילות נושמות
 • עדשות Front toric
 • עדשות Back toric
 • עדשות ortho-k
 • עדשות קשות לחולי קרטוקונוס
 • עדשות קשות מולטי-פוקליות
 • עדשות קשות לשימוש לאחר ניתוח לייזר
 • עדשות מגע סקרליות
 

איך בוחרים עדשות מגע?

 
עדשות מגע מספקות מענה לאינספור אנשים שסובלים מלקויות ראייה שונות, כל עוד הם מקפידים על שימוש נכון בהם ובוחרים את עדשות המגע הנכונות עבורן. וכאן האופטימטריסט נכנס לתמונה. אצל האופטומטריסט תעברו בדיקת ראייה והוא יתאים לכן את עדשות המגע האידיאליות, בהאם לבעיה שממנה אתם סובלים (בין אם אתם מתקשים לראות עצמים מרחוק או מתקשים להתמקד בעצמים קרובים, בין הראייה שלכם מטושטשת ובין אם היא מעוותת) וגם לאורח החיים שלכם. כמו כן הוא ידריך אתכם בדיוק כיצד להרכיב אותן וכיצד להסיר אותן.
 
 
עדשות מגע
 
 
 
התאמת עדשות מגע
 
 
 
 

האם נכון להמשיך עם אותן עדשות?

 
אנשים שמרכיבים עדשות עומדים לא פעם מול שאלה – האם העדשות שהם מרכיבים מתאימות להם וכדאי להם להמשיך להשתמש באותן עדשות? שאלה זו לא מטילה ספק בהתאמה של העדשות שנעשתה לפני שנה או שנתיים, אלא נובעת מהעובדה שלא פעם העיניים שלנו עוברות שינויים ועדשה שהייתה נכונה ומתאימה לנו לפני תקופה, לא עונה על הצרכים הנוכחיים שלנו ויהיה עלינו להתאים לעיניים עדשה אחרת.

שינויים בעיניים


אמנם פעמים הצורך בשינוי נובע משינוי באיכות הראייה ובהחלפת מספר, אבל יש מקרים רבים בהם העין ממשיכה לראות באותה איכות אבל למרות זאת העדשה לא מתאימה עוד. זה יכול לקרות בגלל שינוי באיכות וכמות הדמעות , שינוי במבנה העין, שינוי בגיל, שינוים בצרכים של המטופל . כמו כן ביכולות של הלקוח להרכיב את העדשות וכן הלאה.

התאמה מקצועית מחדש של עדשות מגע


כדי לאפשר לכל אחד להרכיב את העדשות הנכונות לו, ולא את העדשות שהיו נכונות לו בעבר יהיה צורך לבצע בדיקה מקצועית שתבדוק את המצב של העיניים של המטופל תוך בחינת סוג העדשות אותן הוא הרכיב עד כה. בהתאם לממצאים ימליץ הצוות של חנות אופטיקה על עדשה אחרת שתענה על הדרישות ותאפשר למטופל הרכבה נוחה.

מגוון סוגים להתאמה אופטימלית


כדי לאפשר לכל לקוח לבחור עדשות מגע הנכונות לעין שלו במצב הנוכחי קיימים סוגים רבים מאוד של עדשות, כאשר לכל עדשה יש מאפיינים ייחודיים שיוכלו לענות על הצרכים של מי שירכיב אותן. הבדל משמעותי הוא בהגדרת המוצר, יש עדשות קבועות, חד פעמיות (חודשיות ויומיות). לכל אחת מהעדשות הללו יש תכונות אחרות, חומרי גלם שונים , זה אומר שיש עין שלא מצליחה להתמודד עם העדשות החודשיות ואילו העדשות היומיות תוכלנה להתאים לעין. ההתאמה תיקח בחשבון את כל ההיבטים ואת נתונים הטבעיים של עיניו של הנבדק ותחתור להתאים את העדשות המדויקות שתאפשרנה הרכבה נוחה ומהירה, שימוש בלתי מורגש לאורך היום כולו וראיה איכותית וטובה לפי מצב הראייה של המרכיב.

בואו לקבל ייעוץ מקצועי


הצוות המקצועי של חנות אופטיקה מני ממליצים לבוא ולהיבדק כדי לקבל את ההכוונה המדויקת ולקבל את ההמלצה הנכונה והמתאימה ביותר להתאמת עדשות מגע. אנחנו חותרים לאפשר לכל לקוח ליהנות מראייה איכותית והרכבת עדשות נוחות ומתאימות.
 
צרו עמנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ולתיאום בדיקה להתאמת עדשות מגע: 02-5632135.